Home » Bezinningsdag » Congres Bruisende Kerk
 

Congres Bruisende Kerk

Zondag 30 oktober is in Gouda het congres Bruisende Kerk. Met het congres wil de organisatie jonge katholieken (18-38 jaar) inspireren en laten bruisen van de ideeën over de toekomst van de Kerk. Het is ook voor onze parochie, naast alle jongeren die nu al actief zijn, fijn als er nog meer jonge katholieken zijn die zich enthousiast willen inzetten voor het geloof. Doelgroepen zijn bijvoorbeeld ouders van dopelingen, ouders van eerste communicantjes, jongeren in jongerengroepen, jongeren in een jongerenkoor, acolieten, etc.

Benieuwd wat de organisatie bedoelt met een bruisende kerk? Bekijk dan de blog: 50 eigenschappen van een bruisende Kerk.

Misschien is het leuk als een aantal jongeren naar dit congres toegaan en het willen uitdragen binnen onze parochie. Hulp nodig? Mail dan even naar catechese@katholiekalmere.nl.