Home » Contact

Contact

parochieadministratie – secretariaat – werkgroepen

Als u in contact wil komen met een vrijwilliger van een werkgroep kunt u op de link van de betreffende werkgroep klikken.
De link opent het standaard mailprogramma op uw PC, laptop of mobiele telefoon.
De contactpersoon van de werkgroep ontvangt het mailbericht en zal doorgaans binnen een week op uw mail reageren.

U kunt gebruik maken van de zoekfunctie om het juiste mailadres te achterhalen.

WerkgroepMailadresWebsite
Parochie-administratie administratie@katholiekalmere.nl
Pastoor Sandor Kopperspastoor.koppers@katholiekalmere.nl
Pastor Paul Leferinkpastor.leferink@katholiekalmere.nl
Pastor Raymond Maaspastor.maas@katholiekalmere.nl
Parochiële Caritas Instelling (PCI)pci@katholiekalmere.nl
PCI
Penningmeesterpenningmeester@katholiekalmere.nl
Secretaris (parochiebestuur)secretaris@katholiekalmere.nl
Bezoekersgroepbezoekersgroep@katholiekalmere.nl
bezoekersgroep
Carpoolgroepcarpoolgroep@katholiekalmere.nl
Vluchtelingenvluchtelingen@katholiekalmere.nl
Missie Ontwikkeling Vrede (MOV)mov@katholiekalmere.nl
MOV
Misdienaar
Acolieten
misdienaar@katholiekalmere.nl
Koren
Kinderkoor
‘t Lichtpuntje
kinderkoor@katholiekalmere.nl
‘t Lichtpuntje
Jongerenkoor Luminosoluminoso@katholiekalmere.nl
Koor City-Singerscity-singers@katholiekalmere.nl
Laetarekoorlaetarekoor@katholiekalmere.nl
Koor Vocalisevocalise.almere@gmail.com
Crechecreche@katholiekalmere.nl
Beheerscommissie (BHC)bhc@katholiekalmere.nl
Bouwcommissiebouwcommissie@katholiekalmere.nl
Catechese
Eerste Communieeerstecommunie@katholiekalmere.nl
Vormselvormsel@katholiekalmere.nl
Volwassenen Catechesevolwassenencatechese@katholiekalmere.nl
Opnieuw Beginnen (catechese)opnieuwbeginnen@katholiekalmere.nl
Land Van Geloven (catechese)landvangeloven@katholiekalmere.nl
Catechesecatechese@katholiekalmere.nl
Catechese-Havencatechese-haven@katholiekalmere.nl
div. Werkgroepen
Doopgroep administratie@katholiekalmere.nl
Gezinsviering Kind- en Jongerenwerkyouth@katholiekalmere.nl
Kerkblad Kerkmarekerkmare@katholiekalmere.nl
Lourdesreis – Bedevaartlourdesreis@katholiekalmere.nl
Maatjesmaatjes@katholiekalmere.nl
Diversen
Webmasterwebmaster@katholiekalmere.nl
Allerzielenallerzielen@katholiekalmere.nl
Aquarelaquarel@katholiekalmere.nl