Home » Contact

Contact

parochieadministratie – secretariaat – werkgroepen

Als u in contact wil komen met een vrijwilliger van een werkgroep kunt u op de link van de betreffende werkgroep klikken.
De link opent het standaard mailprogramma op uw PC, laptop of mobiele telefoon.
De contactpersoon van de werkgroep ontvangt het mailbericht en zal doorgaans binnen een week op uw mail reageren.

U kunt gebruik maken van de zoekfunctie om het juiste mailadres te achterhalen.

WerkgroepMailadresWebsite
Parochie-administratieadministratie@katholiekalmere.nl
Contactformulier
Pastoor Sandor Kopperspastoor.koppers@katholiekalmere.nl
Pastor Paul Leferinkpastor.leferink@katholiekalmere.nl
Pastor Raymond Maaspastor.maas@katholiekalmere.nl
Vice-voorzittervice-voorzitter Penningmeesterpenningmeester@katholiekalmere.nl
Secretaris (parochiebestuur)secretaris@katholiekalmere.nl
Parochiële Caritas Instelling (PCI)pci@katholiekalmere.nl
PCI
Bezoekersgroepbezoekersgroep@katholiekalmere.nl
bezoekersgroep
Carpoolgroepcarpoolgroep@katholiekalmere.nl
Vluchtelingenvluchtelingen@katholiekalmere.nl
Missie Ontwikkeling Vrede (MOV)mov@katholiekalmere.nl
MOV
Misdienaar Acolietenmisdienaar@katholiekalmere.nl
Koren
Kinderkoor ’t Lichtpuntjekinderkoor@katholiekalmere.nl
’t Lichtpuntje
Koor City-Singerscity-singers@katholiekalmere.nl
City Singers
Laetarekoorlaetarekoor@katholiekalmere.nl
Koor Vocalisevocalise.almere@gmail.com
Bonifatiuskerk
Zaalbeheerzaalbeheer@katholiekalmere.nl Crechecreche@katholiekalmere.nl
Beheercommissie beheerscommissie@katholiekalmere.nl
Veiligheidveiligheid@katholiekalmere.nl
Bouwcommissiebouwcommissie@katholiekalmere.nl
Catechese
Eerste Communieeerstecommunie@katholiekalmere.nl
Vormselvormsel@katholiekalmere.nl
Volwassenen Catechesevolwassenencatechese@katholiekalmere.nl
Opnieuw Beginnen (catechese)opnieuwbeginnen@katholiekalmere.nl
Land Van Geloven (catechese)landvangeloven@katholiekalmere.nl
Catechesecatechese@katholiekalmere.nl
div. Werkgroepen
Doopgroepadministratie@katholiekalmere.nl
Gezinsviering Kind- en Jongerenwerkyouth@katholiekalmere.nl
Kerkblad Kerkmarekerkmare@katholiekalmere.nl
Lourdesreis – Bedevaartlourdesreis@katholiekalmere.nl
Maatjesmaatjes@katholiekalmere.nl
Diversen
Webmasterwebmaster@katholiekalmere.nl
Allerzielenallerzielen@katholiekalmere.nl
Aquarelaquarel@katholiekalmere.nl