Home » Email

Email

parochieadministratie – secretariaat – werkgroepen

Als u in contact wil komen met een vrijwilliger van een werkgroep kunt u op de link van de betreffende werkgroep klikken.
De link opent het standaard mailprogramma op uw PC, laptop of mobiele telefoon.
De contactpersoon van de werkgroep ontvangt het mailbericht en zal doorgaans binnen een week op uw mail reageren.

U kunt gebruik maken van de zoekfunctie om het juiste mailadres te achterhalen.

WerkgroepMailadresWebsite
Parochie-administratieadministratie@katholiekalmere.nl
Contactformulier
Pastoor Sandor Kopperspastoor.koppers@katholiekalmere.nl
Pastor Paul Leferinkpastor.leferink@katholiekalmere.nl
Pastor Raymond Maaspastor.maas@katholiekalmere.nl
Vice-voorzittervice-voorzitter@katholiekalmere.nl
Penningmeesterpenningmeester@katholiekalmere.nl
Secretaris (parochiebestuur)secretaris@katholiekalmere.nl
Kerkwijdingkerkwijding@katholiekalmere.nl
Verhuurverhuur@katholiekalmere.nl
Parochiële Caritas Instelling (PCI)pci@katholiekalmere.nl
PCI
Bezoekersgroepbezoekersgroep@katholiekalmere.nl
bezoekersgroep
Carpoolgroepcarpoolgroep@katholiekalmere.nl
Vluchtelingenvluchtelingen@katholiekalmere.nl
Missie Ontwikkeling Vrede (MOV)mov@katholiekalmere.nl
MOV
Misdienaar Acolietenmisdienaar@katholiekalmere.nl
Koren
Projectkoorprojectkoor@katholiekalmere.nl
Bonifatiuskerk
Beheercommissie beheercommissie@katholiekalmere.nl
Zaalbeheerzaalbeheer@katholiekalmere.nl
Crechecreche@katholiekalmere.nl
Veiligheidveiligheid@katholiekalmere.nl
Bouwcommissiebouwcommissie@katholiekalmere.nl
Erfgoed kunstwerkerfgoed.kunstwerk@katholiekalmere.nl
Kunstwerk Theodore Strawinsky
Catechese
Catechesecatechese@katholiekalmere.nl
Eerste Communieeerstecommunie@katholiekalmere.nl
Vormselvormsel@katholiekalmere.nl
Vormsel
Volwassenen Catechesevolwassenencatechese@katholiekalmere.nl
Opnieuw Beginnen (catechese)opnieuwbeginnen@katholiekalmere.nl
Land Van Geloven (catechese)landvangeloven@katholiekalmere.nl
div. Werkgroepen
Doopgroepadministratie@katholiekalmere.nl
Gezinsviering Kind- en Jongerenwerkyouth@katholiekalmere.nl
Alpha Youth cursus
Kerkblad Kerkmarekerkmare@katholiekalmere.nl
Streamingstream.team@katholiekalmere.nl
Techniektechniek.team@katholiekalmere.nl
Diversen
Webmasterwebmaster@katholiekalmere.nl
Allerzielenallerzielen@katholiekalmere.nl

Privacyvoorkeur centrum